“Durmak yok, yola devam”

15
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç; “Birlik ve beraberlik içersinde Kırklareli’de başarılı bir sonuç almaya çalışacağız. Durmak yok yola devam” dedi. 


HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Milletvekili Adayları’nın netleşmesi ve Yüksek Seçim Kurulu’nun Seçim Takvimi’ni açıklamasının ardından çalışmaların yoğun olarak başlayacağını belirtti.
AK parti Kırklareli İl Başkanlığı’na yeni atanan Emin Tunç’u ziyaret eden Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak çalışmalarla ilimizde en iyi sonucu alacaklarına inandığını belirterek şunları kaydetti:  
“Teşkilatımızda seçimler sebebi ile boşalan yerlerden birisi de İl Başkanlığımızdı. Yönetim Kurulu içerisinden bir arkadaşımızın atanması konusunda bir karar alındı. Bu çerçevede de Genel Merkezimiz Emin beyi bu göreve uygun gördü. Kendisine geçtiğimiz hafta içerisinde yetki belgesi verildi. Diğer arkadaşlarımızda kendi aralarında yapmış oldukları görüşmelerde başkanlık için birkaç aday belirlenmişti. Bu adaylardan kim seçilirse hep birlikte yolumuza devam edeceğiz şeklinde kararları vardı. Bu çerçevede de yolumuza devam ediyoruz. Herhangi bir sıkıntı yok. Emin beyde daha evvel parti yönetiminde idi. İnşallah eskisinden daha gayretli daha iyi şekilde çalışma yapan partimizin halkımıza olan hizmetine vesile olacaklardır.
Düzenli olarak parti çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz Türkiye’de her ay düzenli olarak İl Danışma Toplantısı’nı yapan, sürekli sandıklarındaki görevlilerinin organizasyonu üzerinde çalışmalar yapan bir partiyiz. Geçen hafta Pazar günü Seçim İşleri’nin Tekirdağ’da bir toplantısı vardı. Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ teşkilatlarına yönelik sandık çalışmaları ve seçimle ilgili çalışmalar konusunda bir bilgilendirme yapıldı. Bu çalışmalarımız eskiden olduğu gibi şimdi de devam ediyor. Tam anlamı ile kampanya çalışması Milletvekili Adayları’nın netleşmesinden sonra ve Yüksek Seçim Kurulu’nun açıklayacağı Seçim Takvimi’nden sonra başlayacaktır. Biz şu anda rutin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekstra bir çalışma söz konusu değil.”
Teşkilat içerisinde hiçbir sıkıntının bulunmadığını belirten AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç, Kırklareli’de başarılı sonuçlar almak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“Partimiz teşkilat konusundaki çalışmalarda son derece titiz ve hassas davranıyor. Biz rutin olarak her ay İl Başkanları olarak Ankara’ya çağrılıyoruz. Kadın Kolları, Gençlik Kolları olarak hep birlikte orada partinin çalışmaları ile ilgili bize sonuçları bildiriyorlar. Benim en çok önem verdiğim husus sandık kurullarının oluşmasıdır. Seçim Takvimi açıklanana kadar Sandık Kurulları’nı oluşturmamız gerekiyor. Her sandıkta 9 kişilik bir ekip kuruyoruz. O ekip sandıkta alan çalışması yapıyor. Yüksek Seçim Kurulu’nun Seçim Takvimi’ni açıklamasından itibaren seçim startımızı vereceğiz. Teşkilatımızda hiçbir sıkıntı yok. Birlik ve beraberlik içersinde Kırklareli’de başarılı bir sonuç almaya çalışacağız. Durmak yok yola devam diyoruz.” (s) 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here