Duran; “Belediyecilik sadece bir iş değil gönül işidir”

8
Adalet ve Kalkınma Partisi’den (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkanlığı’na Aday Adayı olanlara yeni bir isim daha eklendi. 12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat 11.00’de düzenlenen ….
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi’den (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkanlığı’na Aday Adayı olanlara yeni bir isim daha eklendi. 12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat 11.00’de düzenlenen toplantı ile Kırklareli Belediye Başkanlığı’na Aday Adaylığı’nı açıklayan isim Cem Duran oldu.
Genç yaşına rağmen parlak bir kariyer ile adaylığını açıklayan Duran Aday Adaylığı için belgelerini AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz’a teslim etti. Toplantıya; AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, Başkan Yardımcısı Ertan Özbek, İl Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Akkol ve yüze yakın partili katıldı.  
* Kılavuz; “Aday adaylarımız ne kadar çok olursa o kadar çok bütünleşiyoruz”
Sürece ilişkin olarak Adalet ve Kalkınma Patisi İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz şunları kaydetti:
“1 Ekim itibari ile aday adaylığı için süreç başlamıştı. Bu süreç çok çabuk işliyor ve her geçen gün adaylarımız çoğalıyor. Bu bizim açımızdan son derece olumlu bir gelişme. Aday adaylarımız ne kadar çok olursa o kadar çok bütünleşiyoruz. Şimdiye kadar üç aday adayımız oldu Merkez Belediye Başkanlığı için. Sonunda kim olursa olsun tek amacımız Kırklareli Belediyesini almaktır.”
* Duran; “Bizler AK Partili Adaylar olarak Okyanuslardan bahsediyoruz onlar küçük denizlerden”
Aday Adaylık dilekçesini İl Başkanı’na teslim eden Cem Duran adaylığını açıklamasında şunları kaydetti: “Belediyecilik sadece bir iş değil gönül işidir. Boş vererek ve günümüzde vizyonunuz olmadan bir iş yapmanın bir anlamı yok. Bu şekilde hareket edildiği zaman hiçbir şekilde başarı elde edilemeyeceğini açıkça görüyoruz. Maalesef ilimize baktığımızda bırakın sıradan Belediyeciliği onu bile gereklerinin yerine getirilmediğini açıkça görüyoruz. Maalesef ki bu durum bir Kırklarelili olarak hepimizi çok üzüyor. Bu durumu AK Partinin çıkartacağı adaylarla aşılacağına inanıyorum ve sizlerin karşınızda bulunuyorum. Şuan yapılan Belediyecilikle bu işin yapılamayacağı aşikar. Kendilerinin çıkardıkları adaylardan da bunu anlamak mümkün. İlimiz büyüyor bunun farkında değiller. Alt yapı ve yol yapmakla bu hıza erişilmez. Söylenen ve vaat edilen şeyler hepsi geçici çözüm yöntemleri bu yöntemler sadece vakit kaybı. Biz Kırklareli halkı olarak bugüne kadar hep katlanan sineye çeken bir halk olduk.Bu anlayışa son vermenin zamanı geldi. Kaybeden olmayalım, kazanan olalım. Unutmamalıyız bir neslin geleceğini bir önceki nesil belirler. Her Baba nesli için cefakardır her Anne çocuklarının geleceği için canla başla uğraşmaz mı? Öyleyse gelecekle ilgili olarak ciddi kararlar alıp bu taşın altına Kırklarelililer olarak taşın altına elimizi sokmanın zamanı geldi ve geçiyor. Bizler AK Partili Adaylar olarak Okyanuslardan bahsediyoruz onlar küçük denizlerden. Bizler Adaylar olarak çok çalışacağız çok çalışsak dahil başarılı olmak için bir o kadar daha azim sarf edeceğiz. Hayallerimiz düşüncelerimizi yapabilmek adına sizleri Adalet ve Kalkınma Partisi Belediyeciliğine davet ediyorum. Bu vesile ile burada Aday adaylığımı açıklıyorum.” (Serkan Koçtürk-Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here