Dünyaca Ünlü Fotoğrafçı Ali Fazıl Durmuş Vize’ye geliyor

34
Toronto ve İstanbul yaşayan Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Ali Fazıl Durmuş ekibi ile dünyanın 9 sakin şehirlerinden biri olan Vize’yi çok duyduğunu 
HABER MERKEZİ
Toronto ve İstanbul yaşayan Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Ali Fazıl Durmuş ekibi ile dünyanın 9 sakin şehirlerinden biri olan Vize’yi çok duyduğunu ve fotoğraflamak için Vizeye gelmek istediğini arkadaşı Bülent Türker’e söyledi.
Genel Fotoğraf Bilgileri ve Temel Fotoğraf Bilgileri Kitapları seçkin D&R Kitapçıları’nda satılıyor. Durmuş, Vize’nin Ayasofya Kilisesi, Kalesi, Antik tiyatrosu ve doğası ile bin dünya harikası olduğunu buraları da çok görmek istediğini belirtti. Ayrıca Kıyıköy Kastra Panayır İskelesi, İğneada gibi Sahil Cenneti ile tanındığını belirten Ünlü Fotoğrafçı Ali Fazıl Durmuş daha önce Boğaz ve Yalı resimleri ile Hollanda’da Kanada ve başka ülkelerde de ödüller aldı. 
Arkadaşı Bülent Türker’in önerisi ile Vize’ye gelmeyi planlayan Dünyaca Ünlü Fotoğrafçı Ali Fazıl Durmuş, Belediye Başkanı Sedat Balkı’nın turizm ve tanıtım için destek vereceğine inandığını belirtti. Festival’de Vize’ye geleceğini ifade eden Durmuş 2 gün boyUNCA Vize’de çekim yapacağını söyledi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here