DSP Genel Başkanı Masum Türker’in ilk durağı Lüleburgaz olacak

23
* Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Binası’nın açılışını yapmak üzere yarın Kırklareli’ne gelecek olan DSP Genel Başkanı Dr. Masum Türker ilk olarak Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edecek.


HABER MERKEZİ
Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Binası’nın açılışını yapmak üzere yarın Kırklareli’ne gelecek olan DSP Genel Başkanı Dr. Masum Türker ilk olarak Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edecek. İlçe binasında ilçe teşkilatı ve partililer ile birlikte olacak ve Lüleburgaz’daki çalışmalar hakkında genel bir değerlendirme yapılacak.
Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Başkanı Yaşar Mert, yapılacak olan ziyaretle ilgili olarak şunları kaydetti:
“Genel Başkanımız Dr. Masum Türker yeni taşındığımız Cumhuriyet Caddesi’ndeki İl Binamızın açılışın yapmak üzere yarın ilimize gelecek. Genel Başkanımız ilk olarak saat 10.00’da Lüleburgaz İlçe Başkanlığımızı ziyarete ederek ilçe teşkilatı ve partililer ile birlikte olacak. Lüleburgaz’daki çalışmalar hakkında genel bir değerlendirme yapılacak.
Daha sonra Kırklareli merkez ilçeye geçecek olan Genel Başkanımız burada saat 11.30’da yapılacak olan açılışın ardından parti binamızda düzenlenecek olan basın toplantısına katılacak. Genel Başkanımız daha sonra esnafı ziyaret edecek. Esnaf ziyaretinin ardından Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’yu makamında ziyarette bulunacak olan Genel Başkanımız Edirne’ye gitmek üzere şehrimizden ayrılacak.
27 Mart 2010 tarihinde yapılacak olan İl Kongremiz öncesinde Kırklareli’nde teşkilatlanma çalışmalarımız hızla devam ediyor. Merkez ilçe, Lüleburgaz, Pehlivanköy ve Vize İlçelerimizde İlçe Başkanlıklarımızı oluşturduk. Diğer ilçelerimizde de teşkilatlanma çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Genel Başkanımız hem bu çalışmaları yerinde incelmemek hem de yeni parti binamızın açılışını yapmak için bizleri onurlandıracak.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here