DSP Genel Başkanı Masum Türker Kırklareli’ne gelecek

12
* Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Dr. Masum Türker, DSP Kırklareli İl Binası’nın açılışını yapmak üzere 10 Şubat 2010 Çarşamba günü Kırklareli’ne gelecek.

HABER MERKEZİ
Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Başkanı Yaşar Mert, Genel Başkanları Dr. Masum Türker’in yeni taşındıkları binanın açılışın yapmak üzere 10 Şubat 2010 Çarşamba günü Kırklareli’ne geleceğini belirtti.
Kırklareli’nin Genel Başkanları nezdinde ayrı bir önemi olduğunu belirten Mert şunları kaydetti:
“Genel Başkanımız Dr. Masum Türker’de Kırklareli’nin ayrı bir yeri bulunuyor. İl Başkanlığı olarak Genel Merkezimiz ile iyi diyalog içerisinde bulunuyor. Genel Başkanımızda 2009 yılında yapılan Olağan Kurultay’da Genel Başkan seçildikten sonra Kırklareli’ne gelme sözünü vermişti.
Şimdi Genel Başkanımız hem bu sözü yerine getirmek hem de yeni taşındığımız Cumhuriyet Caddesi’ndeki İl Binamızın açılışın yapmak üzere 10 Şubat 2010 Çarşamba günü ilimize gelecek. Saat 10.00’da yapılacak açılışın ardından parti binamızda düzenlenecek olan basın toplantısına katılacak Genel Başkanımız daha sonra esnafı ziyaret edecek. Esnaf ziyaretinin ardından Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’yu makamında ziyarette bulunacak olan Genel Başkanımız Edirne’ye gitmek üzere şehrimizden ayrılacak.
27 Mart 2010 tarihinde yapılacak olan İl Kongremiz öncesinde Kırklareli’nde teşkilatlanma çalışmalarımız hızla devam ediyor. Merkez ilçe, Lüleburgaz, Pehlivanköy ve Vize İlçelerimizde İlçe Başkanlıklarımızı oluşturduk. Diğer ilçelerimizde de teşkilatlanma çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Genel Başkanımız hem bu çalışmaları yerinde incelmemek hem de yeni parti binamızın açılışını yapmak için bizleri onurlandıracak.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here