DSP Genel Başkan Yardımcısı Erol Tuncer Kırklareli’ne gelecek

17
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri
için yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunmak
üzere Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Yardımcısı Erol Tuncer
Trakya Turu’na çıktı.

HABER MERKEZİ
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Yardımcısı Erol Tuncer 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere Tekirdağ’dan başladığı Trakya Turu’nun ikinci ayağında yarın Kırklareli’de olacak.
Yapılacak olan ziyaretle ilgili olarak Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Başkanı Göksel Ölmez şunları kaydetti:
“12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde teşkilatlarımızın yapacağı çalışmalar ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunmak üzere Genel Başkan Yardımcımız Erol Tuncer Trakya Turu’na çıktı. Bu kapsamda ilk olarak bugün Tekirdağ’da ziyaretlerde bulunan Tuncer, yarın da ilimize gelerek saat 11.00’de parti binamızda basın açıklaması düzenleyerek, teşkilat üyelerimiz ile toplantı yapacak.
Genel Başkan Yardımcımız Erol Tuncer, merkez ilçede yapacağı toplantının ardından Lüleburgaz ve Vize ilçelerimizdeki teşkilatlarımızı ziyaret edecek. Burada teşkilat üyeleri ile 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde izlenecek olan yol haritası ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunacak.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.