Doyasıya eğlendiler

11
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri kapsamında…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs 2015 Salı günü saat 20.00’da Kırklareli Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda “Gençlik Şöleni” etkinliği düzenledi. 
Düzenlenen etkinliğe; Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taner Özgüven, Şube Müdürleri, Gençlik Merkezi Yöneticileri, personeli,  kursiyerleri ve vatandaşlar katıldı. 
19 Mayıs akşamı düzenlenen etkinlikte, Kırklareli Gençlik Merkezi çalışanları ve kursiyerleri, şarkıları, türküleri ve performansları ile gelenlerin beğenisi topladı. Kırklareli Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi Halk Oyunları gösterisini sergiledi. Gecede yerel guruplarda sahne aldı.  Gecenin sonunda, Kırklareli’nin genç yeteneklerinden Ozan Pehlivan Kırklarelili Hemşerilerine doyumsuz bir gece yaşattı. Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına Katılan ve Kırklareli’den tam destek alan Pehlivan, kendi Memleketinde bu tür etkinliğe davet edilmesinden çok memnun kaldığını dile getirdi.
* “Haydi, gençler bu gün sizin gününüz” 
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü “Haydi, gençler bu gün sizin gününüz”  Sloganı İle Gençlere 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda unutulmaz gece yaşattı. Gençlik Merkezinde verilen Müzik Kursu Öğrencileri İlk Sahne deneyimlerini bu etkinlikte yaşadı.
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taner Özgüven gece ile ilgili açıklamalarda bulunarak; “Bu Bayram Gençlerimizin Bayramı bizde gençlerimize bu günlerinde böyle bir etkinlik yaptık ve gençlerimiz için çok güzel bir çalışma oldu. Gençlik merkezimizde kurs gören öğrencilerimiz de sahne alarak ilk deneyimlerini burada yaşadılar. Bu tür etkinlikler ile gençlerimiz Kötü alışkanlıklardan uzak duruyor. Boş zamanlarını değerlendirmek için bu tür etkinlikler ve Gençlik merkezlerimiz canla başla çalışıyor. Bu etkinliklerimiz bununla sınırlı kalmayarak artarak devam edecek” dedi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here