Dört bir yanımız Meyhane oluyor

10
* Kırklareli merkez ilçede yer alan Meyhaneler iş yapamaz duruma gelmişken, Kırklareli Belediye Meclisi tarafından 10 Derneğin İçkili Yer Bölgesi olarak faaliyet göstermesine izin verildi.


HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Meclisi’nin Temmuz Ayı Meclis Toplantısı 06 Temmuz 2010 Salı günü saat 15.00’te Kırklareli Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan başkanlığında gerçekleştirildi.
Gündemin büyük bölümünü derneklerin İçkili Yer bölgesi talepleri oluşturdu. Geçtiğimiz ayki toplantıda derneklerin İmar ve Çeşitli İşler Komisyonu’na havale edilen talepleri, komisyon tarafından değerlendirilerek bu ayki toplantı gündeminde yer aldı.
Derneklerin taleplerinin değerlendiren İmar ve Çeşitli İşler Komisyonu Üyeleri, Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından asayiş ve güvenlik açısından herhangi bir sakınca olmadığına ilişkin olarak rapor hazırlandığını belirttiler. Hazırlanan raporlar Belediye Meclisi’nde okunarak, Meclis Üyeleri tarafından oy çokluğu ile kabul edildi.
İmar ve Çeşitli İşler komisyonu tarafından hazırlanan rapor doğrultusunda; Kırklareli Hareketi Derneği,  Kofçazlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kırklareli Doğayı Sevenler Derneği, Kırklareli Motosiklet Kullanıcıları Derneği,  Çevre Koruma ve Güzelleştirme  Derneği, Kırklareli Beşiktaşlılar Derneği, Kırklareli Şehir Kulübü, Kırklareli Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği,  Serhat Avcılar ve Atıcılar Derneği, Babaeskililer Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin İçkili Yer Bölgesi talepleri kabul edilmiş oldu. (eu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here