“DÖNERCİM” Kırklareli Halkı’nın hizmetine girdi

70
Kırklareli Merkez Kurtuluş Caddesi, Kapan Camii karşısında dönercim açıldı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Merkez Kurtuluş Caddesi, Kapan Camii karşısında dönercim açıldı. Açılışı,  31 Ekim Cuma Günü Saat 13.30’da Kırklareli il Müftüsü İsmail Bayrak ile Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı, Hüseyin Tahsin Gencay yaptı. Açılış öncesi Müftü Bayrak dua yaparak, bereketli, hayırlı işleri olmasını diledi. Duanın ardından Müftü ve Gencay birlikte kurdele keserek, müessesenin ikramına katıldı. 
“Dönercim” dükkanını Çağdaş İnşaat Firması ile Eval İnşaat Firması ortak olarak açtı. Müessesede son teknoloji ürünleri kullanarak Kırklareli halkına hizmet edecek olan “Dönercim”, döner kesme makineleri Trakya Bölgesinde ilk defa Kırklareli’ de burada kullanıldı. Tam otomatik makineler kendi pişiriyor, kendi kesiyor. El değmeden üretilen ürünler el değmeden pişiriliyor ve servis ediliyor.  
Dönercim dükkanında sadece döner olmamakla birlikte, sabahın erken saatlerinden itibaren çorba servisi, tatlı gibi servislerde yer almakta. Kırklareli Halkına hizmet edecek olan “Dönercim” müşterilerine kapılarını açtı. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here