Dişlioğlu’nu ağırladık

5
Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon Şube Müdürü Uğur Ülgen gazetemizi ziyaret etti.
HABER MERKEZİ 
Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon Şube Müdürü Uğur Ülgen gazetemizi ziyaret etti.
Gazetemizinde bağlı bulunduğu Zortul Medya Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul,  Zortul Medya Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ve Gazetemiz İdari ve Mali İşler Müdürü Hasan Öztürk’ün misafir ettiği Fikret Dişlioğlu, Yeşilyurt Gazetesi’nin Zortul Medya Guruba geçmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Dişlioğlu gazetemize yaptığı ziyarette; “Güçlü bir basın, güçlü bir demokrasinin en önemli unsurlarından biridir. Farklı görüşlerin seslendirilmesine imkan tanıyan, toplumsal bilinci ve kamu yararına gözeten basın sektörü, teknolojik gelişmeler sayesinde özellikle son yıllarda hem çeşitlenmiş hem de ciddi bir hız kazanmıştır. Genel Müdürlüğümüz kurulduğu tarihten bu yana siz değerli basın mensuplarının daima yanında olmuş ve sektördeki sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaları yürütmüştür. Sorunların yerinde ve hızlı bir şekilde çözümünü sağlamak amacıyla kurulan İl Müdürlüğümüz yerinde ve hızla yerine getirme gayreti içindeki çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu daha sonra gazetemiz Anı Defteri’ni imzaladı. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here