DİSK Genel Başkanı Çelebi’den, Tezsezer’e sitemli sözler

17
* DİSK Genel Başkan Süleyman Çelebi’den Babaeski önceki Belediye Başkanı Av Haluk Tezsezer’e sitemli sözler. 

HABER MERKEZİ
15 Şubat 2010 Pazartesi günü Babaeski’ye gelen DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı tarafından Belediye bandosu ile karşılandı.
Belediye Meclis Üyeleri, Belediye çalışanları ve Sendika Başkanı tarafından törenle karşılanan DİSK Genel Başkanı, Belediye Başkanı Hacı’nın makam odasında bir süre oturup sohbet ettikten sonra, DİSK Genel Başkan Yardımcısı ve Genel-İş Bölge Temsilcisi ile diğer sendika yetkilileriyle beraber Tansa Kapalı Düğün Salonu’na geçerek sözleşme imzaladı.
CHP Babaeski İlçe Başkanı Av. İrfan Altınel’in de katıldığı imza töreninde DİSK Genel  Başkanı Çelebi yaptığı konuşmasında; “Önceki Babaeski Belediye Başkanı Tezsezer DİSK’e bağlı sendikaya üye olanları tek tek çağırıp vazgeçirmesi içimde uktedir, söylemeden geçemeyeceğim ve hiç unutamayacağım bu davranışı burada hatırlatmak isterim” diyerek sitem etti.
Başkan Hacı ve CHP İlçe Başkanı Altınel’in de birer anlamlı konuşma yaptığı imza töreni ile ilgili geniş haberlerimizi yarın ki sayfalarımızda geniş olarak bulacaksınız. (ö.b.)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here