“Devlet bekasını düşünen herkes bu gün Kazlıçeşme Meydanı’nda olmalı”

8
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanlığı Kazlıçeşme’de ki Demokrasi Mitingi’ne 5 otobüsle katılıyor.
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe teşkilat, MHP Genel Merkezi’nin bu gün Kazlıçeşme’de “yapacağı Demokrasi Mitingi”ne 5 otobüsle katılıyor.
MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık “Demokrasi Mitingi”ne katılmak üzere yola çıkarken gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“İstanbul Kazlıçeşme’de yapılacak olan büyük mitinge Pınarhisar’dan 5 otobüsle katılıyoruz. İstanbul dünyanın incisi, Türklüğün ve İslam’ın kalbidir. Türk Ülküsü, Kızıl Elma’dır. Türk Milleti’nin sonsuza dek kalacağı mukaddes topraktır. İstanbul, Hak Te’la’nın emri, yüceler yücesi Resul’ün dileğidir. İstanbul, o güne kadar parçalar halinde bulunan Türk medeniyet tasavvurunun bütün birikim ve parçalarıyla bir araya geldiği, gerçek olduğu yerdir.  Vazgeçilmez bir değerdedir. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, demokrasinin üstünlüğüne inanan, toprak bütünlüğümüzü savunan, millet ve devlet bekasını düşünen her vatandaşımız bu gün Kazlıçeşme Meydanı’nda olmalıdır.
Gerçek şudur ki, Türk Milleti ciddiye ve dikkate alınması gereken vahim bir durumla muhataptır. Hükümetin Muhalefeti ciddiye almayan, küçümseyen, tahkir eden, yok sayan, toplumu dost ve düşman olarak ayıran bu siyaset anlayışının ülkemizi getirdiği nokta ortadadır.
Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin öngörülerini haklı çıkartan AKP, elindeki sayısal çoğunluğu bir demokratik güç ve imkan olmaktan çıkarmış, siyasetini sakat bir demokrasi ve sorunlu bir milli irade anlayışından beslenen tek parti diktasının arayışlarının tehlikeli darboğazlarına sürüklenmiştir.” (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here