“DESTEK BEKLİYORUM”

255
Aytaç Aksoy’a büyük ilgi…
* AK Parti Pınarhisar İlçe Yönetimi ve partililer, önceki akşam, Vizeli Milletvekili Aday Adayı Aytaç Aksoy‘u ağırladı. Büyük ilgi gören Aksoy moral bulurken, İlçe Başkanı Çobanoğlu; “Aytaç Aksoy genç ve başarılı bir iş adamı. Politikada, Aytaç Aksoy gibi isimlere ihtiyaç var” dedi.
* Lüleburgaz ve Babaeski’de partililer Aytaç Aksoy’a büyük ilgi göstererek; “Böyle genç ve düzgün insanların siyasette mutlaka olmaları lazım” dediler. Ahmetbey Beldesi’nde ilgi izdihama dönüştü.  Pazar günü yapılacak olan Temayül Yoklamasında Aytaç Aksoy’un önemli bir oy oranına ulaşması bekleniyor.
Şenol Goncagül
Özel Haber
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Pınarhisar Parti İlçe Başkanlığı binasında, partili yönetici ve üyeleri ile bir araya gelen Aytaç Aksoy’a büyük ilgi vardı. Toplantıda AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanı İbrahim Çobanoğlu, Kadın Kolları Başkanı İsmet Bayramdereli, Gençlik Kolları Başkanı, Vize AK Parti İlçe Başkanı Hasan Basri Korkmaz, Vize eski ilçe başkanı Halil Doğan, eski İlçe Başkanları’ndan Kani Yavuz da refakat ettiler.
* Aytaç Aksoy; “Hizmete talibim”
Vize İlçesi kökenli İnşaat Mühendisi İş Adamı Aytaç Aksoy, Milletvekili Aday Adayı olarak, hizmete talip olduğunu belirterek, Pınarhisarlı partililerden destek istedi.
* Çobanoğlu; “Memnun olduk”
AK Parti Pınarhisar başkanı İbrahim Çobanoğlu; “Aytaç Aksoy ve ailesini uzun yıllardan beridir tanırım. Aksoylar Mobilya önemli bir markadır. Trakya’mızın yüz akıdır. Aytaç kardeşim de, inşaat mühendisidir. Kendi şirketlerinde yöneticidir. Genç olmasına rağmen son derece başarılı, azimli ve çalışkan birisidir. Siyasette, böyle genç ve başarılı insanlara ihtiyaç var. Aday adayı olması beni mutlu etti. Başarılı bir sonuç ile Aday Adaylığı’ndan Adaylığa geçeceğine inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.
* Korkmaz; “Destek bekliyoruz”
Aytaç Aksoy’un, genç ama yetenekli bir iş adamı olduğunu belirten AK Parti Vize İlçe Başkanı Hasan Basri Korkmaz; “Aytaç Aksoy kardeşimizin böyle bir yola çıkmasından dolayı son derece mutlu olduk. Milletvekilliği görevinin hakkını layıkı ile verebilecek bir isimdir. Kendisine sonuna kadar güveniyoruz. Hayırlısı olsun” dedi.
*İlgi ve destek umut verici
AK Parti Vize eski İlçe Başkanı Halil Doğan ise, “Bizler Vize olarak Aytaç Aksoy kardeşimizle birlikteyiz. Öyleki; Vize tek yürek oldu. Ve hatta, diğer ilçelerde de yine bizleri tanıyan, sayan seven partililerimizle yaptığımız görüşmelerde, Aytaç Aksoy adına önemli bir teveccühün olduğunu hissettik. Temayülden de, sıralamada arzu edilen yerde olmaktan yana da umutlu ve iddialıyız. Hayırlısı olsun” dedi.
* “Bu bir hizmet yarışıdır”
Pınarhisar İlçesi’nde gördükleri ilgi ve alakadan dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Aytaç Aksoy:”Bu bir hizmet yarışıdır. Bizler aday adayıyız. Partimiz kimleri sıralamaya koyar ve görev verir ise, sıralamada olmayanlar da aynı heyecan ve azim ile yanlarında olurlar. Esas olan millete hizmettir. Gerisi önemsizdir” dedi.
* Duygusal anlar yaşandı
Pınarhisar İlçe Başkanlığı Binası’nda düzenlenen tanıtım toplantısına katılan bazı vatandaşların; “Aytaç Bey, sizin ve ailenizin bizlere ve yakınlarımıza iş ve çeşitli konularda yardım ve destekleriniz olmuştu. Allah sizlerden razı olsun. TBMM ‘ de olursanız, tüm bölgeye ve ülkemize de yararınız olacaktır. Sonuna kadar yanınızdayız” şeklindeki ifadeleri de, Aytaç Aksoy ve beraberindekileri mutlu etti. 
* Lüleburgaz ve Babaeski’de de ilgi vardı
İlçe gezileri çerçevesinde Lüleburgaz ve Babaeski de de partilileriyle buluşan Aytaç Aksoy, gittiği her yerde büyük ilgi gördü. Aksoy, partilileriyle yaptığı sohbetlerde; “Kırklareli için elimizden gelen ne varsa yapmak istiyoruz. Ankara ‘ da, Kırklareli ‘nin sorunlarının takibi, yatırımların artarak gelmelerini sağlamak, çok daha iyi hizmet alan bir il haline getirmek üzere yola çıktık. Önce partililerimizin temayül oylamasında desteklerini talep ediyorum. Partimizin adaylık vermesi durumunda da, halkımızın desteği ve teveccühü ile bu onurlu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin endişesi olmamalı” dedi.
* Demirköy-Vize ve Pınarhisar olumlu
Öte yandan, yaptığımız araştırmalar ve partililer arasındaki kulisler sonucunda; Aytaç Aksoy’un, aralarında Vize ve Demirköy başta olmak üzere bir çok ilçede ilk sırayı alabileceği şeklinde yorumları var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here