“Dergilerin bizimle alakası yok”

14
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şube Başkanı Özeklioğlu; “Sokaklarda satılan dergilerin bizimle alakası yok” dedi.

HABER MERKEZİ

Özeklioğlu, Türkiye Sakatlar Derneğinin adını kullanarak Kırklareli’de ve diğer illerde, dışarıdan gelen vatandaşların sattığı dergilerin Dernekle bir ilişkisi olmadığını belirterek engellilere yardım etmek isteyen vatandaşları derneğe davet etti.
Sokakta satılan dergilerin alınmaması gerektiğini vurgulayan Özeklioğlu, tamamıyla bazı vatandaşların rant sağlamak amacıyla yapıldığını, satılan dergilerin engellilere bir desteği olmadığını kaydetti.
Özeklioğlu; “Sokaklarda satılan dergiler kesinlikle alınmamalı. Bu satılan dergilerin engellilere hiç bir faydası yoktur. Bu iş tamamen rant sağlamak için yapılıyor. Sokaklarda satılan dergilerin bizimle bir alakası yoktur, engellilere yardım etmek isteyen vatandaşlarımız derneğimize gelsinler. Derneğimizde vatandaşımıza Türkiye Sakatlar Derneğinin yaptırmış olduğu dergileri verirsek engellilere yardım etmiş oluruz. Genel Merkezimiz tarafında da bu rant peşinde koşanlarla ilgili çalışmalar var. Bu durum bizi ve emniyet güçlerimizi zor durumda bırakıyor” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here