Dereköy Yolu soğuk asfalt ile kaplanıyor

11
Kırklareli’nin Doğu Mahallesi ve Akalar Mahallerini birbirinde ayıran 15 bin m2 alanda;  önce 2 numaralı mıcır, ardından 1 numaralı mıcır dökülerek 22 Temmuz 2011 tarihinde soğuk asfalt çalışmalarına başlandı.
 HABER MERKEZİ 
 
Kentimizin önemli arterlerinden olan Balkan Caddesi (Dereköy Yolu)  aynı zamanda sınır kapısına da ulaşımımız ve şehrimizin yurtdışı bağlantılı önemli bir cadde olma özelliğini de taşıyor. 
Kırklareli Belediye Başkanlığı Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında; Dereköy girişi kavşağı düzenlemesi ardından yol genişletme çalışmaları tamamlanan caddemizde, alt yapı çalışmaları tamamen bittiğinde (doğalgaz, havai elektrik kablosu  vb..) sıcak asfalt dökümüne geçilecek.
Belediye Başkan Vekili Koray Çelikkanat yakından takip ettiği çalışmalarla ilgili olarak; “ Çalışmalarımızın 2 gün içinde tamamlanması planlanıyor. Bu süre içerisinde  çevreye vereceğimiz rahatsızlık sebebi ile tüm bölge halkımızın ve sınır kapısını kullanan turistlerimizin gösterecekleri anlayış için şimdiden teşekkür ederiz” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here