Derbiden sonra moralli idman

11
Derbiden sonra moralli idman

Kırklareli Sanayispor, haftasonu oynanacak olan  Kırklareli Sanayispor – Lüleburgazspor maçı  hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Teknik direktör Tezer Zinet önderliğinde eksiksiz olarak çalışan Kırklareli Sanayispor’un antreman boyunca moralli olduğu gözlendi.

Gazetemize bir açıklamada bulunan Tezer Zinet; "Amacımız, bundan sonra kayıpsız olarak yolumuza devam etmektir. Sanayispor güçlü bir takımdır, oyuncularımın hepsine güvenim tamdır. Genç ve ahlaklı bir ekip kurduk. Hepsi çok hırslı olup gayret içinde çalışmaktadır. Bizim amacımız futbolseverlere zevkli, seyir gücü yüksek maçlar izletmektir" dedi.

Antrenmana ayrıca  Kırklareli Sanayispor Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Kırklareli Sanayispor Yönetim Kurulu Üyesi Cenan Bora’da katıldı. Tüm Kırklareli halkını Pazar oynayacakları Lüleburgazspor maçına davet eden Kırklareli Sanayispor Başkan Yardımcısı Serkan Keser;

"Pazar günü saat 14.00’da oynayacağımız karşılaşmaya tüm Kırklareli halkının katılımını bekliyoruz. Ben güzel bir maç olacağına inanıyorum. Rakibimiz karşısında üç puan alarak yolumuza galibiyet ile devam etmeyi hedefliyoruz. Amacımız deplasmanlı bölgesel lige yükselmektir." dedi.

Antreman sonunda futbolculara tatlı ikramı yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here