DenizBank’tan emekli maaşı alanlara ücretsiz özel sağlık hizmeti

24
Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini dikkate alan ve bu paralelde, yenilikçi finansal çözümler sunan DenizBank; Emekli Bankacılığı ile emeklilere özel bankacılık hizmetleri ve Emekli Bonus fırsatları sunuyor.


HABER MERKEZİ
Emeklilerin günlük yaşamları ve ihtiyaçlarını düşünerek hazırlanan Emekli Bankacılığı’nda maaşını DenizBank’tan çeken emekliler şubelerden öncelikli hizmet alabiliyor. Kullandıkları ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranlarından yararlanırken dilerlerse 3 ayda 1 anapara ödemeli “Emekli Kredisi” kullanabiliyorlar. Ayrıca başka bankalarda kredisi bulunan emeklilere özel taksit ve vade seçenekleriyle “Transfer Kredi” hizmetinden yararlanabilen emekliler, vadeli mevduatta da özel faiz oranlarından faydalanıyor.
Emeklilere özel hazırlanan, Bonus’un taksitli alışveriş, bonus kazanımı ve bedava alışveriş gibi özelliklerini taşıyan DenizBank’ın yeni kredi kartı Emekli Bonus ile emekliler; sağlık ve seyahat harcamalarında ilave taksit yapılabiliyor, daha düşük faiz oranlarından yararlanıyor, kira, aidat ve fatura gibi düzenli ödemelerde ücret ve komisyon ödemiyorlar.Ayrıca gıda harcamalarında Bonus üyesi marketlerden yapacakları tüm harcamalarda %10 indirim kazanıyorlar. Proje kapsamında emekli maaşını DenizBank’a yönlendiren emekliler şubelerde yaptıracakları işlemlerde öncelikli olarak hizmet görüyor. Emeklilerin hesap işletiminden ve internetten yaptıkları havalelerden ücret alınmıyor.
* Maaşını DenizBank’a yönlendirene Medline “Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” hediye!
Bütün bu ayrıcalıkların yanı sıra emekli maaşını DenizBank’tan alanlara Banka’nın özel bir hediyesi de sunuluyor. Emekliler maaşlarını DenizBank’tan aldıkları sürece Medline ‘Acil Sağlık Hizmetleri Paketi’nden limitsiz ve ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Medline Sağlık Hizmeti ile; acil durumlarda doktorlu kara ambulansı hizmeti, telefonla 7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık, acil durum uygulamalarında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri ile medikal bilgi köprüsü ve hastane organizasyonu emeklileri bekliyor.
Gazetemiz Köşe Yazarı ve Babaeski Temsilcisi Özkan Başaran konuyu DenizBank Babaeski Şube Müdürü Volkan Altun’la görüştükten sonra önümüzdeki aydan itibaren maaşını DenizBank’tan almak üzere gerekli formu doldurup imzaladı.
DenizBank Babaeski Şube Müdürü Volkan Altun; “Emeklilerimiz hangi kurumdan maaş alırlarsa alsınlar bundan sonra herhangi bir DenizBank şubesine gelip maaşlarını bankamızdan almak için müracaat ederlerse kendilerine yardımcı oluruz.
Bankamıza maaş almaya başlar başlamaz sayısız hizmetlerden faydalanacaklar. Maaşlarını Bankamızdan almaya başladıkları aydan itibaren DenizBank’ın avantajlarını yaşayacaklar. Sadece bir DenizBank şubesine uğramaları yeterli” dedi. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here