DenizBank ve Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi arasında işbirliği protokolü imzalandı

13
DenizBank ve Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi arasındaki işbirliği protokolü, 06 Şubat 2010 Cumartesi günü Lüleburgaz Ezgi Hotel Toplantı Salonu’nda düzenlenen tören ile imzalandı.


Lüleburgaz
Protokol törenine DenezBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Avrupa-3. Bölge Müdürü Burak Koçak, Tarım Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Ahmet Çelik, Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Ramiz Özgen, Başkan Yardımcısı Semih Gün, Müdür Ercan Dikmen, Müdür Yardımcıları Levent Koç ve  Emine Yakut, Üyeler Vedat dal, Rafet Serdal ve Hasan Tahsin Onat, bölgede bulunan 16 Tarım Şube Müdürü’nden 14’ü katıldılar.
Yapılan protokolle kooperatif üyeleri, DenizBank’ın üyelere sağladığı ayrıcalıklı kredilerden ve bankanın tarım bankacılığı alanında sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.
Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sıraya yerleşen DenizBank, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Alpullu Pancar Ekicileri Kooperatifi ile DenizBank arasındaki protokol DenizBank Avrupa-3 Bölge Müdürü Burak Koçak ile Panko Birlik Müdürü Ercan Dikmen tarafından imzalandı.
Burak Koçak, yaptığı konuşmada yapılan anlaşmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Koçak;  “Tarım sektörüne sağladığımız finansal destekle özel bankalar arasında ilk sıradayız. Üreticilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Tarım Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Ahmet Çelik yaptığı sunumda Pancar Ekicileri Kooperatif yetkilileri ve katılımcılara Kooperatif için banka tarafından özel olarak tasarlanan uygulamanın işleyişi ve süreçle ilgili bilgiler verdi. Üretici kart sayesinde üreticinin sahip olacağı fırsatları anlattı.
Çelik; “Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılacak. İhtiyaç duyulduğunda kullanım kolaylığı sağlayan kart ile nakit taşıma riski ortadan kalkacak. Ayrıca erken ödeme imkanı sunan kart sayesinde Kooperatif mağazalarının indirimli alışveriş olanaklarından faydalanmak mümkün olacaktır” dedi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here