Deniz Eczanesi hizmete girdi

22
* Kırklareli merkez ilçe Hastane Caddesi üzerinde 2008 yılında Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Deniz Öztürk tarafından Deniz Eczanesi düzenlenen tören ile hizmete açıldı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Merkez ilçe yeni bir Eczanesine daha kavuştu. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Deniz Öztürk’ün Hastane Caddesi üzerindeki Deniz Eczanesi’nin açılışı 05 Mart 2011 Cumartesi günü saat 13.00’te yapıldı. Eczanenin açılış kurdelesini Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Şube Müdürü ve İlaç-Eczacılık Şube Müdür Vekili Diş Hekimi Zuhal Tarcan yaptı.
Kırklareli’nde Eczane açmaktan son derece memnun kaldığını belirten Deniz Öztürk şunları kaydetti:
“Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2008 yılında mezun oldum. Daha sonra 2009-2010 yılları arasında Malatya’da Yedek Subay olarak askerlik görevimi yaptım. Memleketime dönünce 2010-2011 yılları arasında Kırklareli Devlet Hastanesi’nde Eczacı olarak çalıştım. Bugünde yeni işyerimin açılışını yapıyorum. Aynı zamanda Tarakya Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı da olan Eczacı Teknikeri Kaya Sancar ve Rafet Özcan ile birlikte çalışacağız.”
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Deniz Öztürk, işyerinin hayırlı olması için gelenleri tek tek karşılayarak ilgilendi. Gelen misafirlerine ikramlarda bulundu. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.