Demirköy’ü baştan aşağı yıkadılar

18
* Demirköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Cadde ve Sokakları yıkayarak temizlik çalışması yaptı.
* Demirköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Cadde ve Sokakları yıkayarak temizlik çalışması yaptı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Demirköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri Cadde ve sokakları yıkayarak temizlik çalışması yaptı.
İtfaiye ekipleri; “Görevimiz sadece yangın söndürmek değil. İtfaiye ekipleri olarak İlçemizin temizlenmesinde de önemli katkılar sağlamaya çalışıyoruz. İtfaiye ekibimiz olası bir yangın tehlikesine karşı her an hazır bulunuyorlar. Ekibimiz yangınlara müdahalenin yanı sıra bazı hizmetleri de yerinen getiriyor. Bunlardan birisi de İlçemizin temizliğine katkı sağlamak. İlçemizin bazı cadde ve sokaklarını yıkama çalışmalarımız ilerideki günlerde de devam edecektir.
Merkez Caddeler üzerinde, yol kenarlarında oluşan kum ve toprak kalıntıları itfaiye ekibimiz tarafından yıkanarak temizlik çalışması yapılmaktadır. Bu arada özellikle kış aylarında bulunmamız sebebiyle vatandaşlarımızın yangınlara karşı duyarlı bulunmalarını istiyoruz. Çünkü kış mevsiminde sobaların yanması sebebiyle yangın çıkma tehlikesi var. Vatandaşlarımız tehlike anında bize ulaşabilirler” dediler. 
Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Belediye olarak her türlü görevi yapmaya hazırız. Ekiplerimiz vatandaşın neye ihtiyacı varsa anında müdahale etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çalışanlarım görevlerinin yanı sıra diğer işlerde de çalışarak vatandaşlarımız için fedakarlık yapıyorlar. İtfaiye ekiplerimiz sık sık cadde ve sokakları yıkayarak vatandaşlarımızın yaşam şartlarının daha iyi olması için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here