Demirköyspor’un yüzü sahasında 9-3 lük skorla güldü

52
Kırklareli Süper Amatör liginde Demirköyspor sahasında oynanan Demirköyspor- Kayaspor maçı Demirköyspor’un 9-3 lük galibiyeti ile sona erdi.
Maçın ilk yarısında Kayaspor’un kendi kale sahasına geçmesine izin vermeyen Demirköyspor’un ilk yarı gollerini 5. Dakikada Haşim, 12. Dakikada Recep, 15. ve 34. Dakikada Şenol, 40. Dakikada Zeki kaydetti. İkinci yarıya da hızlı başlayan Demirköyspor 27. Dakikada Şaban’ın golü ile durumu 6-0 yaptı. Kayaspor’un genç oyuncusu 35. Ve 40. Dakikada art arda attığı iki gol ile durumu 6-2 yaptı. Maçın 44. Dakikasında Recep bir golü daha ağlarla buluşturunca Demirköyspor maçın normal süresinde 7-2 lik skor elde etti.
*3 dakika uzatmada 3 gol 
Hakem Ali Topak maçın uzatma dakikalarını 3 dakika olarak işaret etti. 91. Dakikada Demirköysporlu Recep, 92. Dakikada Şenol durumu 9-2 yaptı. Kayaspor’lu oyuncu Samet 93. Dakikada kendisinin 3’üncü golünü atarak maçın skorunu 9-3 olarak belirledi.
 Demirköyspor futbol sahasında oynanan maçın orta hakemliğini Ali Topak, yan hakemliklerini Ahmet Türk ve Emre Harani yaptı. Kırklareli Süper Amatör liginde mücadele eden Demirköyspor sahaya kalede Cem Ulaş, Samet, Zeki, Şerafettin, Onur, Haşim, Cem Unsur, Recep, Şaban, Süleyman, Şenol ile, Kayaspor ise Kalede Enes, Ahmet Can, Recep, Uğur, Tolga, Berkay, Atakan, Tarkan, Ümitcan, Erkan ve Samet on biri ile mücadeye çıktı. 
Demirköyspor Belediye Başkanı Muhlis Yavuz ve Demirköy Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis Üyesi Saffet Üresin sahaya gelerek her iki takıma başarılar diledi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here