Demirköy Kaymakamı Musa Aydemir’i ziyaret ettik

118
Gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan, Muhabirlerimiz Erdoğan Şendir ve Gülcan Kutlu Demirköy Kaymakamı Musa Aydemir’i makamında ziyaret etti. 
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan, Muhabirlerimiz Erdoğan Şendir ve Gülcan Kutlu Demirköy Kaymakamı Musa Aydemir’i makamında ziyaret etti. 
Demirköy’ün ilk görev yeri olduğunu belirten Kaymakam Aydemir,  Demirköy için Devletin sağladığı imkanlar dahilinde gece gündüz demeden çalışacağını söyledi.
Demirköy ve köylerinin sorunları hakkında sıcak bir sohbet şeklinde geçen ziyarette, Kaymakam Demir İlçenin birçok sorununu tespit ettiğini, sorunların tespitinde ve çözüm noktasında Basına da büyük işler düştüğünü belirtti. 
* Demirköy Kaymakamı Musa Aydemir kimdir?
1984 Ardahan Çıldır doğumlu Aydemir, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimini Edirne Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. 2009 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak 2010 yılında Bartın ilinde Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Bolu İline bağlı Gerede ilçesinde kaymakam refikliği stajını, Antalya’da teftiş stajını tamamladıktan sonra Sinop iline bağlı Saraydüzü ilçesinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Bir yıl süreyle İngiltere Essex Üniversitesi’nde İngilizce Dil Eğitimi aldıktan sonra 98. dönem Kaymakamlık Kursu’nun ardından 20 Temmuz 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan resmi kararname ile Demirköy Kaymakamlığı’na asil olarak atandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here