Demirköy Belediyesi kar-kış demiyor çalışıyor

28
Kırklareli’nin Demirköy Belediyesi çetin kış şartlarına rağmen tüm hızıyla kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürüyor. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Demirköy Belediyesi çetin kış şartlarına rağmen tüm hızıyla kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürüyor. 
Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz kilit parke taşı döşeme çalışmalarını ikinci dönemde de sürdürüyor. Demirköy Belediyesi ekipleri Hamdibey Mahallesi Şevki Oğuz Sokağı kilit parke taşı döşeme çalışmalarını çetin geçen kış şartlarına bakmadan tüm hızıyla döşemeye devam ediyor. 
Vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlamak ve çamurdan kurtarmak için ara yolları da kilit parke taşı ile döşediklerini belirten Başkan Yavuz; “Bizler Belediye olarak insanlara hizmet etmek için varız. Bu hizmeti halkımıza en iyi şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Demirköy Belediyesi olarak İlçemizin her yerinde ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları sıra ile gerçekleştirerek halkımıza en güzel şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kış şartlarının çalışma koşullarımızı zorlaştırması bizi engelleyemeyecek. Şuan İlçemizde Şevki Oğuz Sokağı’nın kilit parke taşı döşeme çalışmalarına havanın soğuk olmasına rağmen devam ediyoruz. Bu çalışmamız bitme aşamasına geldi. Tamamlanmasının ardından diğer mahalle ve caddelerdeki kilit parke taşı döşeme çalışmalarına devam edeceğiz. Yollarımızı yaparak vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız bütün hizmetler Demirköy’ümüzü daha modern ve çağdaş bir İlçe yapmak içindir” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here