Demirkıran Grup İftar’da buluşturdu

10
*12 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayı nedeniyle verilen İftar Yemekleri’nden bir tanesi Demirkıran Prefabrik ve Arsa Ofisi tarafından verildi.
HABER MERKEZİ 
Ramazan Ayı nedeniyle Demirkıran Prefabrik ve Arsa Ofisi bir iftar yemeği düzenledi.
“Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim” sloganı ile 1990 yılından bu yana hizmet veren Demirkıran Prefabrik ve Arsa Ofisi tarafından Dörtler Restaurant’ta verilen İftar Yemeği’ne; Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Kırklareli İl Mahalli İdareler Müdürü Alaettin İkican, Kırklareli Kadastro Müdürü Polat Pekince, Pınarhisar Tapu Müdürü Fikret Uçar, Kofçaz Tapu Müdürü Adnan Kasap başta olmak üzere Kırklareli merkez ilçeye bağlı köyler ile Kofçaz’a bağlı köylerin muhtarları, Emlakçılar ve Tapu ve Kadastro çalışanları katıldı.
Demirkıran Prefabrik ve Arsa Ofisi Genel Müdürü Abdullah Demirkıran misafirlerini kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi. İftar Yemeği’ne katılanlara teşyekkür eden Abdullah Demirkıran şunları kaydetti:
"25 yıllık tecrübemiz ile Demirkıran Prefabrik ve Arsa Ofisi olarak İstanbul’daki yatırımlarımızın %50’sin Trakya Bölgesi’nde; Tarla, Arsa Alım-Satımı, Prefabrik İmalatı ve Kurulumu işleri olarak yapmak istiyoruz. Ramazan Ayı münasebetiyle böyle bir iftar yemeği vermeyi düşündük. Tüm Katılanlardan Allah razı olsun. Şimdiden tüm Kırklareli halkının Ramazan Bayramı’nı kutlarım.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here