Defterdarlıktan Huzurevi’ne ziyaret

16
* Kırklareli Defterdarlığı personeli, 22. Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Kırklareli Huzurevi’nde kalmakta olan sakinler ziyaret edildi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Defterdarlığı 22. Vergi Haftası kapsamında Kırklareli Huzurevi’nde kalmakta olan sakinler ziyaret edildi. Ziyaret Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop, Muhasebe Müdürü İmmehan Dikkaya, Gelir Müdürü Vekili Rıdvan Kovankaya ve kurum personeli tarafından gerçekleştirildi.  Kırklareli Huzurevi Müdürü Mehmet Gider ve personeli tarafından karşılanan heyet huzurevi sakinlerinin elleri öperek hal ve hatırları sorup sohbetlerde bulundular.
Kırklareli Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“22. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde sivil toplum örgütlerini ziyaret ettiğimiz gibi huzurevini de unutmadık. Etkinliklerimiz çerçevesinde yaşlılarımızın da gönüllerini  almak ve onları bir nebze de mutlu edebilmek adına bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Yaşlılarımızla bir arada olmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor”
Kırklareli Huzurevi Müdürü Mehmet Gider de; “Sizleri aramızda görmekten son derece mutlu olduk. Yaşlılarımız adına sizlere teşekkür ediyorum. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretiniz bizleri memnun etti. Gerek Defterdar bey, gerek siz ve personeliniz yıl içerisinde bizleri ziyaret ediyorsunuz. Sizlerin bizlere gösterdiği bu yakın alakadan dolayı teşekkür ederim” dedi. (s)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here