Defterdar Şahin’den gazetemize ziyaret

17
22. Vergi Haftası dolayısı ile Kırklareli Defterdarlığı tarafından Yeşilyurt Gazetesi Tesislerine bir ziyaret gerçekleştirildi.

HABER MERKEZİ
 22 Şubat 2011 Salı günü saat 11.00’da gerçekleştirilen ziyarete Kırklareli Defterdarı Mustafa Şahin, Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop, Personel Müdürü Nurettin Kuyumcu, Milli Emlak Müdürü Turan Kuruca, Gelir Müdür Vekili Rıdvan Kovankaya ve Muhasebe Müdürü İmmihan Dikkaya katıldı. Defterdar Şahin, ziyarette Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz sahibi Elmas Cankurt’a “Vergi Haftası” rozeti hediye etti.
Bu yıl Vergi Haftası’nın 22. sini kutladıklarını ifade eden Defterdar Şahin, verginin; ülke kalkınmasındaki önemi ve ekonominin büyümesindeki rolünün toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kamuoyuna kazandırılması amacıyla her yıl geleneksel olarak Vergi Haftası’nı kutladıklarını bu nedenle çok sayıda ziyaretler yaptıklarını belirtti.
Karşılıklı sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyaret Defterdar Şahin ve beraberindekilerin tesislerden ayrılması ile son buldu. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here