Defterdar Mustafa Şahin gazetemiz tesislerini gezdi

16
* Vergi Haftası dolayısıyla dün gazetemizi ziyaret eden Kırklareli Defterdarı Mustafa Şahin ve beraberindekiler, gazetemiz imtiyaz sahibi Elmas Cankurt ile birlikte gazetemiz tesislerini gezerek bilgiler aldılar.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Defterdarı Mustafa Şahin Vergi Haftası dolayısıyla dün saat 14.30’da Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop, Personel Müdürü Nurettin Kuyumcu, Milli Emlak Müdürü Turhan Kuruca, Gelir Müdürü Vekili Rıdvan Kovankaya, Muhasebe Müdür Vekili İrfan Atasorkun ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ile görüşen Defterdar Şahin etkinlikler kapsamında Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla gün içerisinde Kofçaz İlköğretim Okulu ve Erikler İlköğretim Okulu öğrencilerine kalem, silgi, defter ve kışlık bot dağıttıklarını belirtti.
Defterdar Mustafa Şahin ve beraberindekiler daha sonra Gazetemiz imtiyaz sahibi Elmas Cankurt ile gazetemizin Haber Merkezi’nde muhabirlerle haberlerin yapılışı hakkında sohbette bulundu. Gazetemizin basıldığı Ofset Tesislerimizi de gezen Defterdar Mustafa Şahin ve beraberindekilere gazetemiz imtiyaz sahibi Elmas Cankurt tarafından basım teknikleri hakkında bilgiler verildi. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here