DD Kırklareli yetkili satıcısı açıldı

10
Türkiye`nin ısıtma ve soğutma sektöründeki lider markalardan biri olan
DemirDöküm (DD) Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili
servislerini kurumsal bir çatı altında toplarken kurumsal kimlik
çalışmalarına ağırlık vererek, Kırklareli yetkili satıcısı Pınar
Tesisatın yenilenen yüzünü 18 Nisan 2011 Pazartesi günü düzenlenen
törene açılışı gerçekleştirildi.

HABER MERKEZİ

Açılışa, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Ünal Başkur, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila ve Kırklareli halkı katıldı.
Düzenlenen törende Christoph Grosser kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirdiklerini ifade ederek, DemirDöküm`de önemli ve büyük değişimler yaşandığını belirtti.
Grosser; “DemirDöküm Türkiye genelinde sektöründe en yaygın servis ağına sahip. Başarılı olmak için kaliteli ürünleri kaliteli servis anlayışıyla tüketicilere sunmak şart” dedi.
Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila ise kurulduğu yıldan bu yana ısıtma ve soğutma sektörünün lider ve öncü markası olan DemirDöküm`ün ürünleri ve satış sonrası hizmet kalitesiyle tüketicilerin beğenisini kazanan bir marka olduğunu belirtti.
Babila sözlerine şöyle devam etti: “DemirDöküm markası çatısı altında, siz tüketicilerimize hizmet veren yetkili satıcılarımızın çalışma standartlarını sistematik hale getirdiğimiz yeni iş modellerimizle, bu ülkeye hizmet etmek bizlere ayrıca gurur veriyor. Yenilenen showroom`umlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.