Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği’nin yeni binası göz kamaştırıyor

18
Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali Fuat Şeker Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği Başkanı Ali Dermenci’ye yeni yerinde “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
HABER MERKEZİ
Birliğin üyelerine daha kaliteli hizmet vermek için yapılan bina göz kamaştırıyor. Başkan Şeker ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şunları kaydetti;
“Başkanımız çok güzel bir mekan yaptırmış. Ben buranın olacağını daha önceden biliyordum. Bu mekana geçtiğini duyunca hayırlısı olsun dileklerimizi iletmek için geldik. Kendilerine bundan sonra da başarılar diliyoruz.”dedi.
Şeker’in konuşmasının ardından Dermenci’de; “Biz yeri ve konumu iyi olmayan eski hizmet binamızdan taşınacağımızı daha önce zaten söz vermiştik. Çok mutluyuz böyle bir hizmet binasını üyelerimize kazandırdık ve sözümüzü yerine getirdik. Fuat Başkanıma teşekkür ederim, yeni kurumumuza ilk ziyaretçisi oldular. Onun içinde ayrı bir memnuniyet duyuyoruz. Kendisinin de yaptığı çalışmaları her zaman takdir ediyoruz” dedi. (Berkay Çamlı)   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here