Cumhuriyet Mahallesi kadınlarından Kesimoğlu’na tam destek

20
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na Cumhuriyet Mahallesi kadınlarından tam destek.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na Cumhuriyet Mahallesi kadınlarından tam destek.
30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’ne az bir süre kala çalışmalarını hızlandıran CHP Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu 04 Mart 2014 Salı günü saat 20.00’da Cumhuriyet Mahallesi’ndeki kadınlarla bir araya geldi. Cumhuriyet Mahallesi’nde bir kahvede gerçekleştirilen programa kadınların yoğun alkışları arasında gelen Mehmet Siyam Kesimoğlu konuşmasını yapmadan önce CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek ve CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ile birlikte kadınlara çiçek verdiler.
* Dibek; “Kırklareli’nin yeni Belediye Başkanı olacak ve bayrağı o devir alacak”
Cumhuriyet Mahallesi’nde kadınlara yönelik düzenlenen programa katılan CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek yaptığı konuşmada 25 gün sonra Türkiye’de ne olacağı belli olmaz şimdiden kestirmek çok zor diyerek şunları kaydetti;
“Cumhuriyet’in kadınları ile birlikte olmak bana çok mutluluk verdi. Seçim sürecinde bir araya geldik. 25 gün sonra bir seçimlerimiz var. Önümüzdeki seçimler yerel seçim olmaktan çıktı, 25 gün sonra bambaşka bir seçim yapacağız. 25 gün sonra Türkiye’de ne olacağı belli olmaz şimdiden kestirmek çok zor. Türkiye’nin kesinlikle bir temizlik yapması lazım, vicdanlarımıza temizlik yapacağız, beyinlerimize temizlik yapacağız, böyle bir iktidar dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Böyle bir Başbakan, böyle bir hükümet dünyanın hiçbir ülkesinde yoktur. Bu işin altından kalkacak tek parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir bunu daha önce CHP’ye oy vermemiş insanlarda görüyorlar. Belediye Başkan Adayımız Mehmet Siyam Kesimoğlu 25 gün sonra Kırklareli’nin yeni Belediye Başkanı olacak ve bayrağı o devir alacak.”
* 30 Mart akşamında yine sandıkta güller açacak.
Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlen programa kadınların alkışları arasında katılan CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu konuşmasında şunları kaydetti;
“Arkadaşlarımızla birlikte bu akşam size konuk olduk, duygu ve düşüncelerimizi sizlere paylaşacağız. Sizler bana bir onur bahşettiniz hem de iki kez benim doğmamış torunuma torunlarıma taşıyabileceğim bir onur beni Kırklareli Milletvekili seçtiniz. Onurlu bir görev sahip olduğum bu görevin gereklerini birikimlerim ölçüsünde yerine getirmeye çalıştım. Şimdi de bir başka görevle karşınızdayım, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Belediye Başkanı Adayı olarak karşınızdayım. Siz CHP’yi biliyorsunuz kurucusunu Mustafa Kemal Atatürk’ü tanıyorsunuz seviyorsunuz. Bu Ülkeye yaptıklarını biliyorsunuz ve CHP’nin çağdaş yönetim anlayışını çok yakından biliyorsunuz, özgür bir biçimde iradenizi sandığa yansıtacaksınız 30 Mart akşamında yine sandıkta güller açacak. Cavit Çağlayan arkadaşımdan alacağım bayrağı bu 5 yıllık süre içersinde sizler birlikte kenti birlikte yöneterek benden sonra gelecek arkadaşıma bayrağı teslim edeceğim.”
CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun konuşmasının ardından CHP Kırklareli Belediye Meclis Üyeleri tek tek anons edilerek Cumhuriyet Mahallesi sakinlerine tanıtıldı. (Kadir Sinici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here