Cumhuriyet Caddesi Tuncan’sız kaldı

13
Kırklareli merkez ilçe Cumhuriyet Caddesi’nin en eski ve tanınmış esnaflarından olan Hayrettin Tuncan 88 yaşında hayatını kaybetti. Hafta başında mide kanaması şikayeti ile hastaneye kaldırılan……
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Cumhuriyet Caddesi’nin en eski ve tanınmış esnaflarından olan Hayrettin Tuncan 88 yaşında hayatını kaybetti. Hafta başında mide kanaması şikayeti ile hastaneye kaldırılan ve hastaneden taburcu olduktan 1 gün sonra hayatını kaybeden Hayrettin Tuncan 22 Ekim 2013 Salı günü hayatını kaybetti.
Kırklareli’de birçok hayır işleri yapan ve en önemlisi de Kırklareli merkez ilçeye 2 Sağlık Ocağı kazandıran Tuncan’ın cenazesi 23 Ekim 2013 Çarşamba günü öğle namazını müteakiben Hızırbey Camii’nden kaldırılarak Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.    
Hayrettin Tuncan’ın cenaze törenine; Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediyesi Başkanı Cavit Çağlayan, Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Sinan Yayla, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ömer Lütfi Mor’unda katılığı ve merhumelerin öğle namazına Müteakip ayrı ayrı kılınan cenaze namazlarına Kırklarelili yüzlerce esnaf ile çok sayıda rütbeli askerde katılım gösterdi. 
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak ebediyete intikal eden merhum Hayrettin Tuncan’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here