ÇTSO’dan, İhracata Hazırlık Çalıştayı Eğitim Semineri

11
* Tekirdağ’ın Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından “İhracata Hazırlık Çalıştayı Eğitim Semineri” 03 Aralık 2009 Perşembe günü verilecek.

HABER MERKEZİ
Tekirdağ’ın Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) ile İGEME (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi) işbirliğiyle "İhracata Hazırlık Çalıştayı" konulu Eğitim Semineri 03 Aralık 2009 Perşembe günü 09.15–17.45 saatleri arasında Çorlu TSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
“İhracata Hazırlık Çalıştayı” Eğitim Semineri hakkında bilgi veren Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcısı Özlem Yemişçi Eğitimin İhracat Deneyimi kısıtlı olan yada hiç ihracat deneyimi olmayan KOBİ’lere yönelik olduğunu belirterek;
“Eğitimimizde; İhracat Kararı ve Bilgi Toplama, İhracata Hazırlık, İhracat Yeterlilik Değerlendirmesi (Export Audit), Ürün /Pazar Eşleştirme, Maliyet ve Fiyatlandırma, İhracat Sözleşmeleri, İhracatta Talep Yaratmak hakkında gerekli bilgilerin verilmesi amaçlanmaktadır. Eğitim Semineri ücreti 25 TL’dir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin  http://www.igeme.gov.tr/ haber.cfm?haberKodu=0900239 adresindeki online başvuru formunu doldurarak banka dekontlarını en geç 02.Aralık 2009 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Odamıza iletmeleri gerekmektedir. Seminer Kontenjanımız 25 kişi ile sınırlı olduğundan başvuru önceliği esas alınacaktır. Bu sebeple üyelerimizin seminer ücretini yatırmadan önce Odamız Dış İlişkiler Servisi-Handenur Sucukçu ile (Tel:0282 654 1096 (Dhl:134) ile irtibata geçmeleri gerekmektedir” dedi.
Çorlu TSO İhracata Hazırlık Çalıştayı 25 TL katılım ücreti yatırılacak Banka Hesap Numarası: Akbank/ Çorlu Şubesi 2994 EFT Şube Kodu: 124 (Firmanın ismini belirterek açıklama kısmına “İhracata Hazırlık Çalıştayı” yazdırın.” (s)

    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here