CT Tasarım, Kırklareli’ne şıklığı ve modernliği getirdi

31
* Kırklareli merkez ilçede ilk olan CT Tasarım İç Mimarlık;  Konut, Restaurant, Otel, Ofis ve Mağaza gibi mekanlar için günün iç mimari çizgilerini ve konsept anlayışını göz önünde bulundurarak, proje ve uygulama hizmetleri vermeye başladı.


HABER MERKEZİ
Beykent Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan Coşkun Toklucu, kendine özgü Mimar bakış açısı, İç mimar Proje ve Mimar Proje yaklaşımları ile CT Tasarım İç Mimarlık Bürosu’nu hizmete açtı.
Kırklareli merkez ilçe Karakaş Mahallesi Hastane Caddesi Uzun Sokak Toklucu Apartmanı No. 16’da 26 Haziran 2010 Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleştirilen açılışa Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş’da katıldı.
CT Tasarım İç Mimarlık Bürosu’nun açılış kurdelesini Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş beraber kestiler. Coşkun Toklucu gelen konukları ile teker teker ilgilendi.
Kırklareli merkez ilçede ilk olmanın, şık ve dizayn tasarımları Kırklareli halkı ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Coşkun Toklucu şunları kaydetti:
“2008 yılında Beykent Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra vatani görevimi tamamlayarak Kırklareli’ne döndüm. Kırklareli merkez ilçede olmayan Tasarım ve İç Mimarlık Bürosu’nu ilk olarak faaliyete geçirmekten son derece mutluyum.
Büromuzda; Konut, Restaurant, Otel, Ofis ve Mağaza gibi mekanlarda, Mutfak, Banyo, Mobilya Tasarımı, İç Mimarlık projeleri uygulamaları yapıyoruz. Özel olarak yapılacak mobilya tasarımlarını da kendimize ait atölyemizde yapıyoruz. A’dan Z’ye her türlü dekorasyon işlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Tekaankastre Bayiliği’ni de yürütüyoruz.” (s) 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here