“Çorlu’yu yakından takip ediyorum”

13
Adalet Bakanı Sadullah Ergin Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcısı Özlem Yemişçi ile Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Özsarı’yı makamında kabul etti.

 


HABER MERKEZİ
* Bakan Ergin: “Çorlu’ yu yakından takip ediyorum”
Adalet Bakanı Sadullah Ergin makamında Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Özlem Yemişçi ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Özsarı ile yaklaşık iki saat lik bir görüşme yaptı. Görüşmede Çorlu ile ilgili bilgiler alan Bakan Ergin, Çorlu’yu yakından takip ettiklerini söyledi.
Adalet Bakanı Ergin, hükümet olarak, önemli sanayi merkezlerimizden birisi olan Çorlu’nun adli ve idari sorunlarının çözümlenmesinde gereken her türlü çalışmanın yapılacağını, bununla ilgili olarak bakanlığının çalıştığını belirtti.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Özlem Yemişçi ise Adalet Bakanı Ergin ile yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini yaşanan sorunları paylaştıklarını ve çözüm önerilerini ilettiklerini belirtti. Yemişçi; “Sayın Adalet Bakanımız Sadullah Ergin’in makamında yapmış olduğumuz görüşmeler bizleri son derece mutlu etmiştir. Sayın Bakanımıza çalışmalarımız ile ilgili bilgiler verdik. Kendiside çalışmalarımızı takdirle karşıladığını söyledi” dedi. (s)
 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here