Çorlu TSO nezaket ziyaretlerini sürdürüyor

19
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Meclis Başkanı Metin Akgün,  Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün, Meclis Başkan Yardımcısı Yavuz Hasçelik…
HABER MERKEZİ
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Meclis Başkanı Metin Akgün,  Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün, Meclis Başkan Yardımcısı Yavuz Hasçelik, Meclis Katip Üyesi Miraç Çolak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Köroğlu,  Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Serkant Hocaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri; İbrahim Gönül, Cevat Sevim, Hüseyin Ersoy ve Fatih Keskin Çorlu Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Özçelik, Çorlu İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Serkan Gürzsoy ve Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Levent Şensoy’ya nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar dilediler.
İlk olarak Çorlu İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Serkan Gürzsoy’u makamında ziyaret eden  Çorlu TSO Heyeti, burada İlçe Jandarma Komutanı ile istişarede bulundular.
* “Türk Silahli Kuvvetlerimizle onur duyuyoruz”
Kurumlar arası iletişimin önemine dikkat çeken Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; "Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak kentin asayişini sağlayan Jandarmamızın başarılı çalışmalar yürütmesinden dolayı güven duygusu içerisinde yaşamaktayız. Odamız olarak halkın huzurunu ve güvenini sağlayan Türk Silahlı Kuvvetlerimizle onur duyuyoruz"  dedi. 
* “Çorlu; sanayisi ile ülke ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır”
Çorlu TSO Heyetinin nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Jandarma Komutanı Yzb. Serkan Gürzsoy "Çorlu sanayisi ile ülke ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır. Asayiş ve güven anlamında da örnek gösterilebilecek yerlerden biridir. Bölgemizin kalkınması için tüm kurum ve sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket ederek örnek çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum" dedi. Gerçekleşen ziyaret istişareler ile sona erdi.
* “Vergi Sistemi vatandaşların refahı açısından önemlidir”
Karşılıklı fikir alış verişi şeklinde başlayan ziyaret sırasında Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Levent Şensoy’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; “Vergi sistemi, bir ülkenin ileriye gitmesi ve vatandaşların refahı açısından son derece önemlidir. Devletin gelir sağlama işlevinin yanında ekonomik ve sosyal amaçların elde edilmesinde verginin büyük yeri vardır. Vatandaşlarımız vergilerini düzenli bir şekilde öderlerse ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olacaklardır. Zamanında vergi ödeme ve düzenli olarak vergi verme alışkanlığı gelecek nesillere de aktarılmalıdır" ifadelerini kullandı. 
* “Amacimiz Çorlu’yu hak ettiği yere getirmektir”
Bölgenin en büyük ilçesi olan Çorlu’da görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Levent Şensoy; Devletin ihtiyaç duyduğu gelir kaynaklarının sağlanmasında önemli kalemlerden biri toplanan vergilerdir. Genç bir nüfusa sahip ülkemiz, her geçen gün dünya sıralamasındaki yerini yukarıya doğru çıkartıyor.       Bunda da vergisini düzgün bir şekilde ödeyen esnafımızın, tüccarımızın, sanayicimizin  katkısı büyüktür. Amacımız hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartarak, Çorlu’yu hak ettiği  yere getirmektir”dedi. Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ile sona erdi.
Çorlu TSO Heyeti son olarak Çorlu Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Özçelik’e ziyarette bulundu. Yeni adli yılın  ve yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; Çorlu TSO olar?k tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla, yöneticilerimizle iyi bir uyum içindeyiz.  Yürüttüğümüz tüm çalışmalar ve çabamız bölgemizin daha iyi noktalara gelmesi içindir” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorlu Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Özçelik; Öncelikle  ziyaretinden dolayı Çorlu TSO’ya teşekkür ederim. Bölgede sanayinin var oluşu ülke ekonomisine faydalar sağlamıştır. Çorlu TSO’nun çalışmalarını yakından takip ediyorum. Yeni hizmet binasının bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum”ifadelerini kullandı. Ziyaretin sonunda Çorlu TSO Heyeti bölgemiz hakkında bilgiler verdi. (a.c.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here