Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’ndan “1. Bahar Panayırı”

20
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası 1. Bahar Panayırı” 30 Mayıs 2010 Pazar gün 10.00-22.00 saatleri arasında Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Bahçesi’nde gerçekleşecek.


HABER MERKEZİ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası 1. Bahar Panayırı hakkında bilgi veren Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcısı Özlem Yemişçi;
“Panayırlar, toplumların önemli gördükleri belirli zamanlarda bir araya gelip, eğlenceler düzenleyerek ticari mal alışverişlerinde bulundukları önemli aktivitelerdir. 1970’li yılların sonlarına kadar Trakya’nın birçok yerinde bu tip panayırlar gerçekleştirilmiştir. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak düzenlediğimiz 1. Bahar Panayırı programında; Daha önceden ticaretle uğraşanlara, girişimci kadınlara ve çocuklara kiralanacak  olan Stantların Hazırlığı ve Satışların Başlanması, İlköğretim ve liseler arası kompazisyon, şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi, Okullar arası yetenek yarışması, Satranç turnuvası, Spor yarışmaları, Animasyonlar, 4-6 yaş grubu Resim Aktiviteleri, En güzel uçurtma ve En güzel uçan uçurtma yarışması, Çorlu’nun Amatör Gençlik Orkestraları ve Havai Fişek Gösterisi ile son bulacaktır” dedi. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here