Çorlu Kent Konseyi’nin “Eğitim Günleri” başladı

27
Alanda Mutlu ve Başarılı Olmak” konulu seminer ile başladı.
HABER MERKEZİ
Tekirdağ’ın Çorlu Kent Konseyi’nin Eğitim Günlerinin ilki, “Toplumsal İletişim ve Motivasyon, Etkili İletişim ile Her Alanda Mutlu ve Başarılı Olmak” konulu seminer ile başladı.
Eğitim seminerine katılan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediye hizmet binasında yapılan seminer ve toplantı salonunun, ilk kez bir eğitim programına ev sahipliği yaptığını belirterek; “İletişimin insan hayatında çok önemli bir yeri vardır. Hayatın her alanında başarılı olmak başarılı bir iletişimle mümkündür. Bugün burada böyle güzel ve anlamlı bir etkinlik gerçekleştiren Çorlu Kent Konseyi Başkanı Ramadan Cesur ve organizasyonda görev alan herkesi kutluyor, eğitimimize katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra Namık Kemal Üniversitesi’nden Barbaros Arif Özcan, iki saat süreyle iletişim ve uygulama teknikleri ile kişisel gelişim alanında, slayt gösterisi eşliğinde bir sunum yaptı. 90 katılımcının büyük bir ilgiyle dinlediği seminerin sonunda, Çorlu Kent Konseyi Başkanı Ramadan Cesur, Barbaros Arif Özcan’a teşekkür plaketi takdim etti. Ayrıca seminere katılan tüm katılımcılara sertifika verildi.
Çorlu Kent Konseyi’nin Eğitim Günleri, 7 Eylül 2013 tarihinde Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu’nun vereceği “Yatırım Projeleri Hazırlama ve Değerlendirme” konulu seminer ile devam edecek. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here