Çorlu Gazeteciler Derneği Başkan Baysan’a 59,5 Numaralı Forma verdi

16
Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre beraberinde dernek yöneticileri ve üyeleri ile birlikte Çorlu Gazeteciler Derneği’nin üyesi de olan Çorlu…
HABER MERKEZİ
Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre beraberinde dernek yöneticileri ve üyeleri ile birlikte Çorlu Gazeteciler Derneği’nin üyesi de olan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı ziyaret ederek Gazeteciler Derneği Futbol Takımı’nın formasını takdim ettiler.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasına geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da katılım gösteren Çorlu Gazeteciler Derneği turnuva maçları öncesinde Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret ederek Çorlu Gazeteciler Derneği’nin sarı-siyah renkli formasını takdim ettiler. 
Çorlu Gazeteciler Derneği’nin üyesi de olan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a üzerinde ismi yazılı olan 59,5 numaralı formayı hediye eden dernek üyeleri Başkan Baysan’ı karşılaşmalara davet ettiler. Çorlu Gazeteciler Derneği’nin ziyaretinden ötürü teşekkürlerini ileten Başkan Baysan turnuva maçlarında dernek üyelerine başarılar diledi. 
Kurumlar arasında düzenlenen bu turnuvanın Çorlu’daki birlik ve beraberliğe katkı sağlamasını umduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Baysan; “Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum. İyi oynayan, hak eden kazansın. Gönlüm üyesi olduğum Çorlu Gazeteciler Derneği’nin kazanmasından yana” dedi. 
Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre de Ünal Baysan’a teşekkür ederek üzerinde adı yazılı olan 59,5 numaralı formayı takdim etti. (s.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here