“Çocuklarımızın faydasına olan her türlü projede varım”

16
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi, Zihinsel Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği makamında ziyaret etti.
Edirne Zihinsel Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ……
HABER MERKEZİ
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi, Zihinsel Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği makamında ziyaret etti.
Edirne Zihinsel Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Hatun Kıran, Güler Gören, Sedef Durna ile Cansu Pınar Kıran ve Nil Gören, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi ziyaret etti.
Ziyarete, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi de olan Ertuğrul Tanrıkulu’da eşlik ederken, dernek üyeleri çalışmaları ve projeleri hakkında Başkan Sedefçi’ye bilgi verdiler.
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, kendilerinin ziyaretinden çok memnun olduğunu belirterek, minik Cansu Pınar Kıran ve Nil Gören ile uzun süre sohbet etti. Cansu ve Nil’e hayallerini soran Sedefçi; “Yürekleriniz kadar hayallerinizde büyük. Ve bizler de sizlerin hayallerini gerçekleştirebilmek için bütün gayretimizle çalışıyoruz” dedi.
Başkan Sedefçi, Hatun Kıran, Güler Gören, Sedef Durna ile görüşmesinde, kendilerine her daim olduğu gibi yine her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ederek; “Sizlerin emeklerine saygım büyük. Öyle büyük bir gönül işi yapıyorsunuz ki takdir etmemek mümkün değil. Toplumumuzda zihinsel engelli diye tabir ettiğimiz ancak benim için dünyanın en güzel varlıklarını topluma kazandırma mücadelenizi takdirle karşılıyorum. Edirne Belediyesi olarak, her daim sizlerin yanında olmaya gayret sarfediyoruz. Sizler de bize gelerek talep ve önerilerinizi ilettiğiniz içinde ben çok memnun oldum. Ve Belediye olarak ve bu toplumun bir ferdi olarak çocuklarımızın faydasına olacak her türlü projede sizlerin yanındayım” diye konuştu. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here