Çiftekaynakları fotoğrafladılar

22
Çiftekaynakları fotoğrafladılar

Ilimizi fotoğraflarla tanıtmak için çalışmalarını sürdüren Kırklareli Fotoğraf Grubu üyeleri, geçtiğimiz Pazar günü Ilimiz Vize ilçesi’ne bağlı Sergen Beldesi Çiftekaynaklar Mesire Alanı ve çevresini kadrajlarına aldı. Çiftekaynaklar Deresi ve yol üzerindeki sonbahar renklerini kareleyen fotoğraf gönüllüleri oldukça meşakkatli şartlarda çekimler yaptı.

Dere üzerinde uzun pozlama teknikler ile çekimler yaparak sudaki devinasyonu ortaya çıkaran fotoğraf sevdalıları, araçlarla bir yere kadar hareket ettikten sonra tripod(üçayak) ve fotoğraf makinalarını yanlarına alarak yaklaşık 6-7 kilometrelik bir yol boyunca yürüyerek Çiftekaynaklar Deresi’ni kareledi. Mevsim itibarı ile epey ıslak ve kaygan yollarda yol alarak fotoğraflar çeken grup üyeleri meşakkatli ve zevkli bir günün ardından güzel karelerle Kırklareli’ne geri döndü.

Fotoğraf gezisine Abdullah Benzet, Erhan Baycan, Kadir Teksin, Nedret Benzet, Özgür Tiran ve Sedat Yılmaz katıldı. Ekip Kırklareli’ne dönmeden önce Sergen’de çay molası vererek halkla sohbet etti ve Sergen’in meşhur et ürünlerinden alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here