Çiçeği burnunda Başkan Çiler mazbatasını aldı

42
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı’nın 30 Kasım 2014 Pazar günü AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Bakanlar ve birçok milletvekilinin katılımı ile yapılan 5. Olağan İl Kongresi’nde tek liste ile girdiği seçimde İl Başkanlığı’na seçilen Alper Çiler Mazbatasını aldı. 
HABER MERKEZİ
02 Aralık 2014 Salı günü saat 15.30’da çiçeği burnunda AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, İl Yönetimi Kadrosu ile birlikte Kırklareli Adliye Sarayı’na geldi. Çiler, Kırklareli İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Duran Baştürk tarafından Ağır Ceza Mahkemesi Salonu’nda mazbatasını alarak resmen görevine başladı. 
Çiler, mazbatası aldıktan sonra ekibi ile Vilayet Meydanı’nda bulunan Atatürk Heykeli önünde Saygı Duruşu’nda bulundu. Saygı Duruşu sonrası Kırklareli Valisi Esengül Civelek’e ziyaret gerçekleştirdi. Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette, Vali Civelek başta İl Başkanı Çiler olmak üzere, AK Parti Kırklareli İl Yönetimi’nde bulunan herkese tek tek “Hayırlı olsun” diyerek, “Yeni AK Parti Kırklareli İl Yönetimi’ne başarılar diliyorum kendilerine yeni görevi hayırlı olsun” dedi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here