“CHP’yi iktidara, Kırklareli’ni Ankara’ya taşımak için çalışacağız”

12
CHP Kırklareli Milletvekili Adayları Mehmet Siyam Kesimoğlu, Av. Turgut Dibek, Turabi Kayan, CHP’yi iktidara taşıyıp, Kırklareli’den Ankara’ya 3 Milletvekili olarak gidebilmek için elbirliği ile çalışacaklarını söylediler.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayları Mehmet Siyam Kesimoğlu, Turgut Dibek, Turabi Kayan beraberinde Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit çağlayan, CHP İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Gençlik  Kolları Başkanı Gürkan Yenerel, Kadın Kolları Başkanı Gülay Tülüş ve partililer ile birlikte 27 Nisan 2011 Çarşamba günü Karaumur Caddesi esnafı ile pazarcı esnafını gezdiler.
12 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler’de, AK Parti’yi göndermek için oyların bir yerde toplanması gerektiğini o yerinde CHP olduğunu dile getirerek vatandaşlardan oy istediler.
Kırklareli’de esnafın çok sıkıntılı günler yaşadığını, siftah edemeden kepenk kapatan esnafların olduğunu, Bağ-Kur’unu, Sigorta Primi’ni ödeyemeyen esnafların 12 Haziran’da CHP iktidarı ile nefes alacağına vurgu yapan Milletvekili Adayları; “Esnafımızın ve halkımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. CHP olarak esnafımıza rahat nefes alacak projelerimiz var. Kırklareli ekonomisinin canlanması için çalışmalar yapacağız ve halkımızı bu yönde bilinçlendireceğiz” dediler.
Kırklareli halkının yoğun ilgisi ile karşılanan CHP’nin Milletvekili Adayları, birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını, İlçe Teşkilatı ile adaylarla birlikte seçime kadar hep birlikte halkı tek tek ziyaret ederek, partilerini iktidara getirmenin gayreti içerisinde olacaklarını ifade ettiler. 
Halktan olumlu tepkiler alan Milletvekili Adayları pazarcı esnafına; “Kırklareli’de 3-0 yapacağız. Tek başına iktidar olmak için çalışıyoruz. Ülkeyi içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmak için Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy verin. Halkımızın desteğiyle iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dediler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.