“CHP’lileri Hayır Kampanyası birleştirecek”

9
Yaklaşan Halk Oylaması’na günler kala Babaeski’nin önceki Belediye Başkanı Av. Haluk Tezsezer, CHP’nin Kılıçdaroğlu ile yakaladığı rüzgârın “Hayır Kampanyası” ile güçlendiğini ve Türkiye’nin tek başına bir CHP İktidarı’na doğru gittiğini söyledi.

HABER MERKEZİ
12 Eylül Halk Oylaması’nın AKP İktidarı’na son vermek için bir fırsat olduğunu ve her “Hayır” Oyunun çok önem taşıdığını kaydeden Av. Haluk Tezsezer, vatandaşların sahte gözyaşlarına inanmayacağını söyleyerek; “Genel Seçime kadar biz CHP’liler olarak durmadan çalışacağız ve partimizin yakaladığı rüzgârı çok iyi değerlendireceğiz” dedi.
Şu sıralar parti içi çekişmelerin yersiz olduğunu 12 Eylül’e kadar “Hayır Kampanyası”na destek verilmesi gerektiğini söyleyen Tezsezer, 12 Eylül’den sonra da CHP İktidarı için üzerine düşen maddi ve manevi her türlü parti çalışmasına katkı yapacağını ifade ederek;
“CHP’lileri parti içi çekişmeden kaçınarak bütünlük halinde örgütümüzle beraber Hayır Kampanyası’na destek vermeye çağırıyorum. Hayır Kampanyası CHP’lileri birleştirecektir” dedi. (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here