CHP’li kadınlar “Kitap Toplama Kampanyası” başlattı

21
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları “CHP Okuyan Gençlik İstiyor" adı altında Kitap Toplama Kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında CHP’li kadınlar Hikaye, Roman, Ders Kitapları, Test Kitapları toplayacak.
HABER MERKEZİ
 İlkokuldan üniversite öğrencilerin kadar toplanacak kitaplar Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda ihtiyacı olan öğrencilere dağıtılacak.
CHP Kadın Kolları Başkanı Güzeri Yılmazoğlu, kampanya için tüm Lüleburgaz’dan destek beklediklerini kaydetti. Bazı çocukların sınavlara hazırlanmak için test kitabı alamadıklarını dile getiren Yılmazoğlu; “Bazı çocuklarımız ise test kitabı almaktan roman alamıyor. Biz CHP’li kadınlar olarak çocuklarımızın bu eksiklilerini gidermek istiyoruz. Vatandaşlarımız ellerinde olan, çocuklarından kalan kitapları bizlere ulaştırırsa çok seviniriz. Toplanan kitaplarımızı ücretsiz olarak Kongre Meydanı’nda çocuklarımıza dağıtacağız" dedi.
Yılmazoğlu, kitap bağışında bulunmak isteyenlerin kitapları CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na ulaştırabileceklerini söyledi. iha

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here