CHP’den AK Parti’ye 15 transfer

30
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı 3 Aralık 2011 Cumartesi günü yaptığı Rozet Töreni ile Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) istifa eden 15 kişiyi kendi bünyesine dahil etti.
HABER MERKEZİ 
Saat 19.00’da AK Parti Kırklareli İl Binası’nda gerçekleşen törene; AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, İl Başkanı Emin Tunç, Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Akkol, partiye yeni üye olanlar ve çok sayıda partili katıldı.
İl Başkanı Emin Tunç, AK Partiye olan teveccühün günler geçtikçe artışa geçtiğini belirterek üye sayılarının sürekli olarak arttığının altını çizdi. 
Milletvekili Şenol Gürşan ise AK Parti’nin milletin içinden gelen bir parti olduğunu vurgulayarak CHP’nin politikalarını eleştiren bir konuşma gerçekleştirdi. CHP’nin halka güvenmediğini ve tek partili dönemi özlemi içinde olduklarını ileri süren Milletvekili Av. Gürşan, halkın bunun farkında olduğunu ve bu nedenle AK Parti’yi iktidara taşıdığını vurguladı.
Yapılan törende daha sonra CHP’den AK Parti’ye geçiş yapan; Levent Dindar, Bilal Gürsoy, Halil Hüsmen Saltan, Gürhan Akgül, Hasan Özlek, Sezgin Görgüner, Sercan Balta, Volkan Çetinkaya, Tamer Güney, Caner Engin, Ergin Işık, Gürkan Şen, Recep Mandacı, Bahadır Kuş ile Samet Buran’a, Milletvekili Gürşan ve İl Başkanı Emin Tunç tarafından parti rozetleri takıldı. 
Kırklareli CHP’den, AK Parti’ye geçiş töreninde yaşananlarla ilgili ayrıntılı haberimizi bir sonraki sayımızdan takip edebilirsiniz. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.