CHP’den 8 Mart’ta özel kutlama

14
* CHP Kırklareli Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kırklarelili kadınlarla bir araya gelecek.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Kadın Kolları her yıl olduğu gibi bu yılda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir gece düzenleyecek. CHP Kırklareli İl Binasında yapılan Olağan Kadın Kolları Toplantısı’nda açıklama yapan Kadın Kolları Başkanı Gülay Tülüş; “Geçtiğimiz yılarda olduğu gibi bu yılda kadınlara özel bir gece düzenleyeceğiz. Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Düğün Salonu’nda yapılacak gecemizde yemeğin yanı sıra sürpriz bir sanatçı da yer alacak. Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz geceye yaklaşık 700 kişi katılmıştı, ama bu yıl en az 1000 kişi olmayı hedefliyoruz. Gecemize tüm bayanlar davetlidir” dedi.
Tülüş, 8 Mart Pazartesi günü saat 18.00’da Düğün Salonu’na Atatürk Parkı yanından servis kaldırılacağını belirterek, geceye katılmak için biletlerin her şey dahil 20 TL olduğunu ve biletlerin kendisinden temin edilebileceği gibi, il binası ve İl Başkanı Vecdi Gündoğdu’dan da temin edilebileceğini kaydetti.
* CHP 3 – 0’da iddialı
CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu yaptığı açıklamada Kadın Kolları’nın 8 Mart Dünya Kadınlar günü ile ilgili çalışmalarını desteklediğini belirterek; “Kadınlarımız bizim için çok önemli. Onlara verdiğimiz önemi her programlarına verdiğimiz destekle göstermeye çalışıyoruz. Bu yıl kendi aralarında çok güzel bir program hazırlamışlar. Bu programı da sonuna kadar destekliyoruz.
Bunun yanı sıra Milletvekilliği seçimlerinde de 3 milletvekilinin 3’nün de bizden çıkacağına inanıyoruz ve kadınlarımızın 3 – 0 iddiasının sonuna kadar arkasındayız. Çünkü bizim kadınlarımız çok çalışkan. Kadın Kollarımızın, Gençlik Kollarımızın yani teşkilatımızın çalışmalarıyla biz Kırklareli’den 3 tane CHP’li Milletvekili çıkaracağız” şeklinde konuştu. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here