CHP’de hedef 3-0

15
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Teşkilatı haftalık olağan toplantısını 02 Şubat 2011 Çarşamba günü saat 12.00’de parti binasında yaptı.

HABER MERKEZİ

Düzenlenen toplantıya; Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel, Kadın Kolları Başkanı Gülay Tülüş, Yönetim Kurulu Üyeleri, aday adaylıklarını açıklayan Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Tuna Soykan, Kırklareli eski milletvekili Gürcan Ersin, TEMA Vakfı Lüleburgaz gönüllüsü Hakan Dedeoğlu katıldı.
Gürcan Ersin burada yaptığı açıklamada, ön seçimin önemine işaret ederek, ön seçimin partiye yüzde 10 civarında oy kazandıracağına inandığını söyledi. Ersin; “’Milletvekili aday adaylığı çerçevesinde çevre köylerimizi ziyaret ediyoruz. Hem dağ köylerimiz, hem ovalardaki köylerimiz çok zor durumda. Gübre, mazot fiyatlarının yüksekliğinden şikayetçiler. Ziyaretlerimiz sırasında köylülerimizin sorunlarını dinliyor, isteklerini öğreniyoruz. Ben Kırklareli’nde 3’te 3 yapacağımıza inanıyorum’” dedi.
İl Genel Meclisi Başkanı Tuna Soykan da 40 civarında ilde ön Seçim yapılacağını, Kırklareli’nin de bu illerden biri olduğunu ifade etti. Soykan, kendisinin her zaman ön seçimden yana olduğunu ve ön seçimin yapılacağının duyulmasıyla birlikte partide bir hareketlenme olduğunu kaydetti. Soykan; “Ben Kırklareli Milletvekilli olma amacındayım. Uzun yıllardır bu partiye hizmet ediyorum. Eğer siz Tuna Soykan’ın bu görevi hak ettiğine inanıyorsanız, sizlerden destek bekliyorum’. Kırklareli’de 2+1’i 3-0 yapmak için çalışacağız” dedi.
Milletvekili aday adaylığını açıklayan TEMA Vakfı Lüleburgaz gönüllüsü Hakan Dedeoğlu ise Trakya’ya dürüst siyaset yaparak hizmet vereceğini söyledi. Dedeoğlu; “Trakya 1. sınıf tarım toprağı, suyu ve en önemlisi de insanı ile hak ettiği hizmeti almalıdır” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here