CHP Pınarhisar’da Üye Kayıtları’na hızla devam ediyor

18
* Başkan Ertan; “Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) verilecek her oy Cumhuriyetimizin devamının teminatı olacaktır” dedi.
HABER MERKEZİ
2015 yılında yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Pınarhisar İlçe Başkanlığı Üye Kayıt Çalışmaları’nı hızla sürdürüyor. 
CHP Pınarhisar İlçe Sekreteri Bilal Dülgeroğlu yönetiminde devam eden üye çalışmalarında halkın CHP’ye umulanın üzerinde bir ilgi gösterdiği, birçok vatandaşın parti yetkililerini telefonla arayarak üyelik talebinde bulunduğu öğrenildi.
CHP Pınarhisar İlçe Başkanı Volkan Ertan konu ile ilgili gazetemize şu açıklamada bulundu; 
“Pınar İlçe Başkanlığı olarak 2015 yılında yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimlerinin startını verdik. Arkadaşlarımız üye çalışmalarını sürdürüyor. Partimiz Ülke genelinde olduğu gibi İlçemizde de halktan büyük bir ilgi görüyor. Vatandaşlarımız bizzat partiye gelerek, telefon ederek CHP’sine üyelik talebinde bulunuyorlar. Vatandaşımız çareyi CHP’de gördüklerini ifade ediyorlar. Bu güne kadar CHP’sine oy vermemiş vatandaşlarımızın bizzat partimize gelerek üyelik talebinde bulunması CHP’nin umut haline gelmesi bizim parti olarak doğru yolda olduğumuzu teyit ediyor.  Ülke genelinde ve İlçemizde halkımızın partimize gösterdiği bu teveccüh ile CHP’sinin 2015 yılında iktidara geleceğine inancımız tamdır. Çalışmalarımız bu inançla devam etmektedir. CHP’ye verilecek her oy Cumhuriyetimizin devamının teminatı olacaktır” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here