CHP Pınarhisar eski ilçe başkanı Mahmut Erdoğan; “Herkese Teşekkür ederim”

10
1983 yılından buyana partisine hizmet verdiğini ifade eden CHP Pınarhisar Eski İlçe Başkanı Mahmut Erdoğan, hafta sonu gerçekleşen İlçe Kongresi’nin ardından bugüne kadar kendisine destek olan herkese teşekkür etmek üzere gazetemize açıklamalarda bulundu.

Aydeniz Dereli
 
Mahmut Erdoğan yaptığı açıklamada şunları aktardı; “1983 yılından buyan partimin bütün kademelerinde görev yaptım. Çalıştığım tüm kademelerde partililerimle hep uyumlu, ılımlı ve güzel ilişkiler içinde bulundum. 14 yıldır Pınarhisar’da partimizin İlçe Başkanlığı’nı yaptım. Son kongrede aday olmadım. Kongremiz güzel bir havada geçti. Kongremize katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. İlçe Başkanlığı’nı kazanan genç kardeşimiz Volkan Ertan’a başarılar dilerken, kongrede ilçe başkanlığına aday olan Ali Dalca ve ekibine de centilmence yarıştıkları için teşekkür etmek istiyorum.
Bu süreçte bana her yönü ile katkıda bulunan partimin tüm kademelerinde görev yapan herkese ve özellikle 29 Mart Yerel Seçimleri’nde Pınarhisar’ın CHP’li belediye olmasında katkısı ve emeği bulunan tüm partililerime de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Partim için her zaman katkıda bulunmaya hazırım. Bize görev düştüğünde partimiz için her zaman var olduğumuzu herkesin bilmesini isterim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here