CHP, Pınarhisar Belediye Başkanlığı’nın İftar Yemeği’nde gövde gösterisi yaptı

18
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanlığı’nın 6 bin m2’lik Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri’nde verdiği İftar Yemeği’ne 4 bin kişinin üzerinde bir katılım oldu.

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanlığı’nın 6 bin m2’lik Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri’nde verdiği İftar Yemeği’ne 4 bin kişinin üzerinde bir katılım oldu.
Belediye Başkanı Mustafa Cingöz ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pınarhisar İlçe Başkanı Volkan Ertan konuklarını Kapalı Pazar Yeri kapısında karşıladı.
İftar Yemeği’ne; CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek ve AK Parti KırklareliMilletvekili Av. Şenol Gürşan, Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık, Kaynarca Belediye Başkanı Sayit Uçan, Pınarhisar İl Genel Meclisi Üyesi Çetin Şinikli, Kırklareli Belediye Meclis Üyesi Koray Çelikkanat, MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık, Pınarhisar Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Demir, Pınarhisarspor Kulüp Başkanı Mesut Günözen, CHP Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Ozan Yetkin Hazar, CHP Büyükmandıra Belediye Başkan Aday adayı Sertaç Balyemez, Pınarhisar CHP İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Fuat Kabran, Pınarhisar Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Çobanoğlu, AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanı Tarık Bayraktar, CHP İlçe ve Belde Başkanları, Muhtarlar, Oda ve Dernek Başkanları, Pınarhisar ve çevre İl, İlçelerden iş adamları ile 4 bin kişiyi gecik bir davetli topluluğu katıldı.
İftar yemeğine akın eden Cumhuriyet Halk Partililerle, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz büyük bir gövde gösterisi yaptı. 6 bin m2’lik Kapalı Pazar Yeri’nde 4 bin kişi için ayrılan tüm iskemleler doldu. Ayakta kalan vatandaşlar için ilave iskemle ve masa getirildi.
Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, İftar sonrası konuklarını Ali Özer Parkı’nda ağırlayarak çay ikramında bulundu. Çay sohbeti sırasında görüştüğümüz Başkan Mustafa Cingöz, davete katılan tüm konuklarına teşekkür ettiğini belirterek gazetemize şu açıklamada bulundu;
“Onbir ayın Sultanı Ramazan ayında, geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizi, Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri’nde verdik. Mekân geniş ve rahat olduğu için çok sayıda dostumuzu davet ettik. Sağ olsunlar bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet ettiler. Ramazan ayı bereket ve birlik beraberlik ayıdır. Bizde Mübarek Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız bu günde CHP’li arkadaşlarımız ve konuklarımızla Birlik ve beraberliğimizi ortaya koyduk.  Görüşü ne olursa olsun, insanların Mevlana misali birbirini sevmesini ve bu birliğin bozulmadan devam etmesini diliyor, iftar yemeğimize katılan her kese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here